با هم تهران را بهتر بشناسیم !!

انفجار گاز در یک مدرسه پسرانه در تهران

نویسنده :تهران شناسی
تاریخ:چهارشنبه 28 فروردین 1398-08:23 ب.ظ

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار گاز در یک مدرسه پسرانه در غرب پایتخت خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار گاز در یک مدرسه پسرانه در غرب پایتخت خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره گفت: حوالی ساعت 7:58 صبح امروز از طریق تماس با مرکز فوریت های ۱۲۵ اعلام شد که در یکی از مدارس ابتدایی پسرانه واقع در شهر زیبا استنشاق گاز گزارش شده است.

وی با بیان اینکه بلافاصله یک ایستگاه به محله اعزام شد، گفت: پس از حضور آتش نشانان مشاهده شد که نشت گاز خفیفی در این ساختمان رخ داده و کانون آن نیز در زیرزمین است اما به محض حضور آتش‌نشانان در زیرزمین، انفجار خفیفی در این قسمت رخ داد که منجر به شکسته شدن تعدادی از شیشه ها در این ساختمان شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه در این حادثه دو نفر آتش‌نشانان از ناحیه صورت دچار آسیب دیدگی جزئی شدند، گفت: خوشبختانه به هیچ یک از دانش آموزان در این مدرسه آسیبی نرسید، ضمن اینکه بخشی از دانش آموزان داخل مدرسه حضور نداشتند.

ملکی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش‌نشانی بررسی خواهد شد گفت: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل دقایقی پیش به عملیات خود خاتمه دادند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

دستگیری یکی از مدیران شهرداری تهران

نویسنده :تهران شناسی
تاریخ:شنبه 24 فروردین 1398-07:48 ب.ظ

حسین بحیرایی شهردار منطقه ۱۰ شهردار تهران با بیان اینکه مدیر املاک پیشین منطقه ۱۰ حدود ۷ ماه پیش بازداشت شده و اکنون در زندان اوین است، گفت: با توجه به اینکه من یک ماه است شهردار منطقه شده‌ام، با حراست و مجموعه مدیران شهرداری صحبت‌هایی کرده‌ام که اظهارات آن‌ها نشان می‌دهد پاره‌ای از تخلفات رخ داده است.

باشگاه خبرنگاران جوان: حسین بحیرایی شهردار منطقه ۱۰ شهردار تهران با بیان اینکه مدیر املاک پیشین منطقه ۱۰ حدود ۷ ماه پیش بازداشت شده و اکنون در زندان اوین است، گفت: با توجه به اینکه من یک ماه است شهردار منطقه شده‌ام، با حراست و مجموعه مدیران شهرداری صحبت‌هایی کرده‌ام که اظهارات آن‌ها نشان می‌دهد پاره‌ای از تخلفات رخ داده است.

شهردار منطقه ۱۰ با بیان اینکه از تیم بازرسی ویژه خواسته‌ام تا تحقیقاتی را در مورد این موضوع انجام دهند و اطلاعات دقیقی را به ما ارائه دهند، اظهار کرد: تا جایی که من می‌دانم اتهامات این فرد هنوز اثبات نشده و پرونده در حال رسیدگی است.

وی با بیان اینکه نوع اتهامات مالی است، اظهار کرد: در یکی از محور‌های منطقه املاک خاصی تملک شده بود که بیش از ۹۰ درصد آن‌ها باقی مانده و سوال این است که چرا وقتی تعدادی املاک مورد تملک قرار می‌گیرد آن‌ها را به صورت موردی تملک می‌کنند و بقیه همچنان باقی می‌ماند و تبدیل به نقاط بی دفاع شهری می‌شوند که در نهایت برای ساکنین ایجاد مزاحمت می‌کند.

بحیرایی با بیان اینکه اظهارنظر قطعی در مورد این پرونده زود است خاطرنشان کرد: در مورد رقم تخلفات به هیچ جمع‌بندی نرسیده‌ایم.نوع مطلب : آمار جرم و جنایت 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سیل به تهران رسید

نویسنده :تهران شناسی
تاریخ:سه شنبه 13 فروردین 1398-03:16 ب.ظ

در پی بارندگی های شدید که از روز گذشته در استان تهران آغاز شده است، سیلاب در فشم جاری شد.

خبرگزاری مهر: در پی بارندگی های شدید که از روز گذشته در استان تهران آغاز شده است، سیلاب در فشم جاری شد.

سیل به تهران رسید

جاری شدن سیلاب در مناطقی مانند «بهشت رضوان»، «اشکسته» و آبشار «کفترلو» سبب شد، تا مناطقی از فشم که پیش از این مسیل بوده و سپس تبدیل به خیابان شده است، سیلاب جاری شود.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سال نو مبارک

نویسنده :تهران شناسی
تاریخ:پنجشنبه 1 فروردین 1398-07:53 ب.ظ

سال نو مبارکداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic