با هم تهران را بهتر بشناسیم !!

کشف ۲۴ هزار عدد مواد محترقه در تهران

نویسنده :تهران شناسی
تاریخ:دوشنبه 20 اسفند 1397-05:23 ب.ظ

سرکلانتر هفتم از کشف ۲۴ هزار و ۸۶۵ عدد مواد محترقه در خیابان مولوی خبر داد.

خبرگزاری ایلنا: سرکلانتر هفتم از کشف ۲۴ هزار و ۸۶۵ عدد مواد محترقه در خیابان مولوی خبر داد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان در توضیح این خبر، گفت: در اواسط اسفند ماه امسال ۲ پرونده با موضوع جمع آوری مواد محترقه توسط تعدادی جوان در خیابان مولوی به سرکلانتری اعلام که در یکی از پرونده ها تعدادی از اهالی محل عنوان کرده بودند که در نزدیکی محل سکونت آنان یک باب منزل مخروبه وجود دارد که اخیراً جوانی به طور مستمر به این محل تردد دارند و محموله هایی که حاوی مواد محترقه است، در آن محل جمع آوری کرده اند.

سرکلانتر هفتم پایتخت بیان داشت: در پرونده دوم نیز تعدادی اهالی محل اعلام شکایت کرده بودند که در داخل پاساژی ۲ جوان حدوداً ۱۵ الی ۲۰ ساله اقدام به جمع آوری مواد محترقه کرده اند که تحقیقات پلیسی به طور ویژه در این خصوص صورت گرفت.

وی تصریح کرد: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که هر ۲ خبر صحت داشته و متهمان تعدادی فراوانی مواد محترقه در مخفیگاهشان تجمیع کرده و قصد فروش آنان را در نزدیکی ایام پایان سال دارند.

سرهنگ جلیلیان عنوان کرد: با هماهنگی مقام قضائی ۲ تیم عملیات از سرکلانتری در عملیات های هماهنگ و همزمان موفق به دستگیری ۳متهم و کشف ۲۴ هزار ۸۶۵ عدد مواد محترقه از قبیل: نارنجک دستی، کپسولی، منور و .... شدند.

سرهنگ جلیلیان بیان داشت: رسیدگی به پرونده متهمان در مرجع قضائی مورد رسیدگی قرار می گیرد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات